Domů » Aktuality » Dárek pro Hanku

Dárek pro Hanku

Hanka Volfová (52) je naše bývalá kolegyně, skvělá kamarádka a oblíbená učitelka ze ZŠ Žerotínova. Před 7 lety si s ní osud krutě zahrál. Když se shýbala, vyhřezla jí meziobratlová ploténka, výrůstek jí poškodil míchu a od té doby je na vozíčku. Tento příběh slyšelo jistě už mnoho lidí…  Od té doby ale nic nevzdává, tvrdě bojuje a jde za svým snem – zase chodit. Navštěvuje střídavě rehabilitační ústavy, nemocnice, soukromé rehabilitace, sama doma usilovně cvičí. Letos se u Hanky naneštěstí objevily další zdravotní komplikace, které vyžadují finančně nákladnější léčbu, a proto by Hanka uvítala jakoukoliv pomoc. Vánoce jsou časem tajuplného očekávání, časem splněných přání a pomoc jeden druhému je tím nejkrásnějším dárkem pod stromeček. Chcete-li paní Haně pomoci, můžete tak učinit na účtu Charity Valašské Meziříčí č. 3694784359/0800. Děkujeme!

                                                                                                            Kolektiv ZŠ Žerotínova

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial