Domů » Aktuality » Družina má svou internetovou nástěnku

Družina má svou internetovou nástěnku

Všechny naše děti prosíme, aby se podívaly na naši družinovou nástěnku, která se ukrývá pod tímto odkazem http://linoit.com/users/DruzinaZsZerotinova/canvases/dru%C5%BEina?fbclid=IwAR0yZkHDMkDcjNuIkWKDGKqvoMnITgqM7WPeHCmuJkxmC8Qw9h0m9fh3qaM . V rohu je modrý obdélník, ve kterém máte na výběr „papírky“ různých barev, když na ně kliknete, objeví se pole na psaní textu. Další ikonky vám umožní umožní dát tam odkaz na video, obrázek, atd. Budeme rády, když nástěnka bude žít, můžete tam napsat vzkaz nám, ale i sobě navzájem.

Pro začátek jsme pro vás připravily soutěž s názvem JARO. Pošlete nám fotku výrobku, obrázku, nebo toho, jak se jaro ukazuje venku. Každého, kdo se zúčastní čeká odměna 🙂

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial