Domů » Aktuality » INFORMACE PRO RODIČE K ZÁPISU DO PRVNÍHO ROČNÍKU

INFORMACE PRO RODIČE K ZÁPISU DO PRVNÍHO ROČNÍKU

Vážení rodiče.

Vzhledem k nastalé situaci a k rozhodnutí MŠMT ze dne 18. 3. 2020, proběhne letošní zápis poněkud netradičně a to bez přítomnosti samotných dětí. Celé znění informací MŠMT k zápisům.

Zápis by měl proběhnout ve čtvrtek 16. 4. 2019 v době od 12,00 do 18,00 hodin.

Možnosti zápisu žáka do prvního ročníku:

• Přihlášku poslat datovou schránkou (č. schr. 9e5nsn8)
  • Elektronicky s elektronickým podpisem
  • Elektronicky oskenovanou přihlášku s vlastnoručním podpisem
  • Osobně v den zápisového termínu v době 12 – 18 hodin na podatelnu školy za dodržení všech platných opatření a ve dnech pátek 17. 4. 2020 až do úterý 21. 4. 2020 v době 8 – 12 hodin také na podatelnu školy za stejných podmínek
  • ELEKTRONICKY PŘES APLIKACI BAKALÁŘI, KTERÁ BUDE PŘÍSTUPNÁ NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH ŠKOLY (bez kódů a stahování aplikace) – Toto preferujeme

Zákonní zástupci mají možnost požádat ředitele školy pro své dítě o odklad povinné školní docházky o jeden rok. V tom případě podá Žádost o odklad stejným způsobem jako Žádost o přijetí. Aby mohla být žádost o odklad kladně vyřízena,  musí tato být doložena doporučením školského poradenského zařízení (KPPP, SPC) a doporučením lékaře pro děti, mládež a dorost.

Kontakt pro elektronickou komunikaci:

zszerotinova@zszerotinova.cz

kontakt pro telefonickou komunikaci:

608457121 (ředitel školy Milan Knápek)

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial