Domů » Aktuality » ISIC karta

ISIC karta

Vážení rodiče, v minulosti jsme Vašim dětem nabídli vyřízení a využití ISIC karty. Tato karta by sloužila žákům k různým slevám o prázdninách, k odemykání šatní skříňky a podobně.

Realita je taková, že je možno tuto kartu zařídit, ale je potřeba o ni co nejrychleji požádat (nejpozději do 22.5.2020), aby se vše stihlo do prázdnin. Přihlášky shromažďovala paní učitelka Kašparová.

Po rodičích, kteří odevzdali přihlášku, co nejdříve potřebujeme, aby vyfotili, klidně i přes mobilní telefon, portrét svého dítěte. Tuto fotografii pojmenujte jménem a příjmením dítěte, třídou a zašlete na email: papez@zszerotinova.cz.  Odtud budou fotky předány pro vytvoření jednotlivých karet. Fotografie dodané po termínu 22.5.2020 budou zařazeny do objednávky karet až na začátku školního roku v září.

Děkujeme za spolupráci.