Domů » Aktuality » Masopustní průvod

Masopustní průvod

V pátek 24. února se děti i učitelé ZŠ Žerotínova převlékli do masek, aby při tradiční pochůzce rozveselili obyvatele města. Trasa průvodu nás zavedla do domova s pečovatelskou službou, hospicu CITADELA a letos poprvé také do seniorparku. Za doprovodu kapely si s námi klienti zazpívali a pobavili se pohledem na tančícího medvěda i ostatní masky. Průvod poté pokračoval podél Bečvy k náměstí, kde maškary opět na chvíli zastavily, aby mohly zazpívat a zatančit. Karnevalovým veselím nakazily snad každého, koho potkaly. A to byl cíl. Velký dík patří všem žákům i kolegům, kteří se k průvodu přidali. Děkujeme také městské policii, že nám pomohla zastavením dopravy bezpečně překonat kruhový objezd. Ať žijí tradice, ať žije MASOPUST!

Mgr. Jan Novotný