Domů » Aktuality » O drogách a závislosti besedoval s žáky kněz

O drogách a závislosti besedoval s žáky kněz

Drogová závislost a nebezpečí s ní spojená byly hlavním tématem besedy s žáky 8. ročníku ZŠ Žerotínova, kterou vedl kněz a sám vyléčený narkoman Roman Povala. „Se školou spolupracuje dlouhodobě, jeho osobní příběh žáky vždy osloví a vysvětlí jim nástrahy drog tak, jak by to nedokázal podat sebelepší učitel,“ uvedla učitelka ZŠ Žerotínova Hana Horáková, organizátorka besedy.

Setkání s Romanem Povalou bylo pro žáky silným zážitkem, zapůsobilo na ně osobním příběhem a nadějným koncem. „Víra v to lepší v nás může člověku pomoci překonat i ty nejtěžší životní překážky, příběh a práce kněze Romana Povaly jsou toho příkladem,“ uvedla učitelka Hana Horáková.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial