Domů » Aktuality » Mimořádné opatření aktualizované 6.3.2020

Mimořádné opatření aktualizované 6.3.2020

Vážení rodiče, vyzývám všechny, kteří byli s dětmi o jarních prázdninách v zasažených oblastech, mezi které patří i Itálie, abyste své děti v pondělí 9. března 2020 neposílali do školy a nechali je ve 14 denní karanténě doma. Toto opatření vydávám v souladu s Výzvou Krajské hygienické stanice Zlín.
Nepřítomnost dětí bude omluvena z epidemiologických důvodů.

V souvislosti s výše uvedeným Vás žádám o zaslání zprávy a sdělení jména dítěte, kterého se karanténa týká nejpozději do pondělí 9. března 2020 do 7.30 hod na emailovou adresu zszerotinova@zszerotinova.cz
Další aktuální informace sledujte na www.khszlin.cz

Celé znění MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ

Děkuji za vstřícnost.

Mgr. Milan Knápek

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial