Domů » Aktuality » Recitátorky Žerotínky bodovaly a postupují do okresu

Recitátorky Žerotínky bodovaly a postupují do okresu

Výrazného úspěchu dosáhli žáci ZŠ Žerotínova v okrskovém kole Přehlídky dětských recitátorů, kterou uspořádal počátkem března SVČ Domeček Valašské Meziříčí.  Z prvních míst postoupily ve svých kategoriích do okresního kola soutěže Eliška Pavlicová, Amálie Kamlarová a Zuzana Nejezchlebová. Z druhého a třetího místa jdou dále také Adéla Suchánková a Sofie Žitníková.

Čestné uznání poroty navíc získala Vendula Kamlarová a Martéta Krůpová. Okrskového kola se zúčastnilo celkem 12 základních škol a také meziříčské gymnázium. Celkem se recitační okrskové soutěže zúčastnilo 83 soutěžících. „První tři z každé kategorie postupují a já mám velkou radost, že máme mezi recitátory tolik šikovných žáků. Přeji jim mnoho zdaru v dalším kole a postup mezi nejlepší,“ poděkoval za přípravu žáků ředitel školy Milan Knápek. Tým Žerotínky úspěšně vede Jana Kršková.

Okresní kolo recitační soutěže se uskuteční 26. března v Rožnově pod Radhoštěm.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial