Domů » Aktuality » Recitátorské hvězdičky na Žerotínce dále září

Recitátorské hvězdičky na Žerotínce dále září

Letošní 27. ročník Krásenského zvonečku probíhal ve dnech 5. a 6. dubna 2018 v prostorách M-klubu Valašské Meziříčí. Je to jako každoročně pro všechny recitátory i pedagogy, kteří je připravují, velká událost. Soutěží v každé kategorii tříčlenná družstva a porota na závěr vyhlašuje nejen pořadí jednotlivých recitátorů, ale zároveň i nejlepší školu, která získá putovní zvoničku.

V loňském roce se nám podařilo vyhrát zvoničku ve 2. kategorii, letos jsme získali zvoničky dvě, a to v 1. a 3. kategorii. Mezi nejúspěšnější recitátory se zařadili Adéla Suchánková ze 3.A, Tomáš Krist ze 4. B, Zuzana Nejezchlebová z 5.A, Anna Hrachovcová ze 6. B a Petr Vajgl z 8.A.

Krásenský zvoneček je týmová soutěž, a proto je potřeba pochválit všechny členy  našeho týmu, kteří naši školu úspěšně reprezentovali.

Opět nám velkou radost udělala i děvčata Eliška a Dorota Příleská ze ZŠ Křižná, která již druhým rokem pravidelně navštěvují náš recitační kroužek.

Eliška vyhrála 1.kategorii, Dorota se umístila na pěkném 3.místě.

Všem moc gratuluji a přeji úspěchy i v dalších soutěžích.

                                                                                              Za ZŠ Žerotínova, Val. Meziříčí

                                                                                                                    Jana Kršková

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete