Domů » Aktuality » Srdce s láskou darované

Srdce s láskou darované

je celostátní soutěž pro dětské kolektivy, které se mohou zúčastnit týmy dětí pod vedením svého dospělého vedoucího/pedagoga z MŠ, ZŠ, ZUŠ, mateřských center, dětských domovů apod. Podporuje tradiční hodnoty, týmovou spolupráci a mezilidské vztahy.

Náš příběh začal celkem jednoduše. Láskou…

Celý svět je lásky plný. Když se zastavíme a začneme ho vnímat, zjistíme, že srdíčka jsou na každém kroku. Listí, které spadlo ze stromu, kamínky ležící na kraji potoka, spousta květin má okvětní lístky v tomto krásném a tajemném tvaru. Dokonce i stíny nebo obrazce, které náhodně vytváříme my sami.

 

Od 5. 2. do 15. 3. 2019 bude na webu www.srdceslaskou.cz probíhat veřejné hlasování, které určí TOP 10 z pohledu veřejnosti (nezávisle na porotě).

Svůj hlas, pro tuto práci, můžete dát ZDE.

Předem děkujeme za vaši podporu.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial