Domů » Aktuality » SVĚTLO NA KONCI TUNELU

SVĚTLO NA KONCI TUNELU

Včera jsme všichni vyslechli asi tu nejpozitivnější zprávu posledních dní.

ŽÁCI 1. A 2. ROČNÍKŮ NASTOUPÍ 18. 11. 2020 DO ŠKOL a budou se vyučovat prezenčně.

Má to však několik ale.

1. Žáci musí i ve třídách používat roušky
  2. Skupiny musí být homogenní
  3. Je nadále zakázán zpěv a sportovní aktivity

Školní družina bude fungovat jen pro žáky v prezenční výuce od 6,00 do 8,00 hodin a po vyučování do 15,30 hodin. Žáci budou v homogenních skupinách, nebudou se prolínat mezi třídami.

Ostatní žáci nadále využívají distanční způsob výuky. Po domluvě s vyučujícím je možné domluvit si individuální konzultaci (především u žáků se specifickými vzdělávacími potřebami).

Školní stravování bude fungovat jako při prezenční výuce. Ve školní jídelně mohou konzumovat oběd pouze žáci a učitelé při prezenčním způsobu vzdělávání. První ročníky od 11,30 hodin do 12,30 hodin. Druhé ročníky od 12,00 hodin do 12,30 hodin. Žáci mají automaticky obědy přihlášeny.

Žáci a učitelé při distančním vzdělávání mají také nárok na dotovaný oběd, ale MUSÍ SI HO ODEBRAT DO JÍDLONOSIČŮ. Jídlo nesmí konzumovat ve školní jídelně a stejně jako cizí strávníci si jídlo mohou odebrat pouze v době od 10,30 hodin do 11,00 hodin. Je nutno si obědy předem telefonicky přihlásit u vedoucí školní jídelny.

PROSÍME VŠECNY, ABY RESPEKTOVALI TATO PRAVIDLA. Jejich dodržováním pomáháme nejen sobě.

Informace k provozu škol a školských zařízení od 18. listopadu 2020