Domů » Aktuality » Upozornění pro rodiče

Upozornění pro rodiče

Vašim dětem budeme po dobu platnosti mimořádných opatření zasílat domácí úkoly. Budou to převážně úkoly na opakování a prohlubování učiva. Tyto úkoly NEJSOU URČENY PRO VÁS, ale pro Vaše děti, proto Vás moc prosíme, abyste pouze dohlédli na jejich průběžné plnění. Po návratu do školy mohou být děti ze zadaných úkolů přezkoušeny. Úkoly budou zadávány několika kanály, aby nedocházelo k nedorozumění s tím, že se k úkolům nedalo dostat. Úkoly budou buď na webových stránkách školy v záložkách pro jednotlivé třídy nebo v aplikaci Bakaláři a nebo na e-mailových adresách.

Nebudete-li si jisti, že se Vaše dítě nepřevzalo úkoly, kontaktujte prosím třídní učitele nebo vedení školy (prijmeni@zszerotínova.cz ; viz kontakty na webových stránkách školy). Apeluji zvláště na rodiče žáků, kteří se letos připravují na přijímací řízení na střední školy.

Vzhledem k tomu, že se v minulosti objevily na sociálních sítích v různých pochybných skupinách příspěvky, které se nezakládaly na pravdě a hraničily až se šířením poplašné zprávy, prosíme Vás, abyste si všechny nejasnosti a dotazy zjišťovali na telefonním čísle 608457121 nebo e-mailové adrese zszerotinova@zszerotinova.cz

Děkujeme za trpělivost a respektování nastalé situace.

Mgr. Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial