Domů » Aktuality » Začátek školního roku

Začátek školního roku

Dva měsíce utekly jako voda a přiblížil se opět začátek školního roku. Pro mnohé je pln očekávání.

Dovolte mi, abych upřesnil několik informací, které jsou pro Vás a Vaše děti podstatné. Snad se do začátku školního roku nic dalšího nezmění a bude platit to, s čím Vás seznámím.

Začátek školního roku proběhne 1. 9. 2020 v 8,00 hodin. Tentokrát zahájení roku bude v jednotlivých třídách, kdy žáky přivítám prostřednictvím školního rozhlasu. Další podrobnosti sdělí žákům třídní učitelé.

To se však netýká žáků prvních ročníků. Slavnostní zahájení pro ně bude probíhat na školní zahradě v 8,15 hodin. V případě špatného počasí proběhne zahájení v tělocvičně školy. Rodiče těchto žáků budou poté informováni o školní družině, poté si vyslechnou informace třídních učitelek.

Školní družina bude fungovat ve standartním režimu, žáci z jednoho ročníku budou v jednom oddělení, žáci čtvrtých a pátých ročníků budou ve společném oddělení.

Školní obědy se budou vydávat postupně tak, aby se ve školní jídelně nepotkávalo mnoho žáků. Jídelna bude rozdělena na čtyři sektory, které se po každé skupině žáků vydezinfikují a uklidí.

Ve školách nejsou roušky povinné! Prosíme rodiče, aby dítě s respiračními potížemi neposílali do školy! Budeme se snažit, abychom vyhověli všem hygienickým požadavkům, ale také, aby se chod školy co nejvíce podobal běžnému provozu.

Pěkný zbytek posledních prázdninových dní.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial