Domů » Aktuality » Zápis do prvního ročníku

Zápis do prvního ročníku

Zápis do prvního ročníku proběhne ve čtvrtek 5.4.2018 v době od 12,00 do 18,00 hodin v naší základní škole.

Při letošním zápise žáků do prvních tříd pro Vás máme připraveno několik novinek.

  1. Ve třídě při zapisování budete pouze Vy, Vaše dítě a učitel, který zápis povede. Cílem takto pojatého zápisu je, aby rodiče získali co nejlepší představu o dovednostech a znalostech dítěte, potřebných pro vstup do první třídy.  Zde Vám také bude doporučeno, na co byste se měli v příštích měsících se svým dítětem zaměřit, co vylepšit. Tato část nebude trvat déle jak 30 minut.
  2. Abychom šetřili Váš čas, spustíme zde v pondělí 26. 3. 2018 ve 12,00 hodin registrační systém, který Vám pomůže vybrat si přesně čas zápisu. Tento systém však v žádném případě nezabezpečuje to, že Vaše dítě bude přednostně přijato do školy. Elektronická registrace také není podmínkou k tomu, abyste se mohli zápisu zúčastnit.

Dále bychom Vás prosili, abyste dodržovali časy objednávek. Nejlépe je přijít o 20 minut dříve, abychom byli schopni vyřídit potřebnou agendu.

Děkujeme za pochopení.

 

Dokumenty k zápisu:

INFORMACE PRO RODIČE K ZÁPISU DO PRVNÍHO ROČNÍKU

INFORMACE PRO RODIČE K ZÁPISU Z MŠMT

KRITÉRIA PŘIJETÍ ŽÁKŮ DO PRVNÍHO ROČNÍKU

KRITÉRIA PŘIJETÍ ŽÁKŮ SCHVÁLENÉ ZŘIZOVATELEM A KRAJSKÝM ÚŘADEM

INFORMACE O ŠKOLE

 

 

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete