Domů » Aktuality » Žerotínka třikrát zaplnila sál KZ, muzikál měl úspěch

Žerotínka třikrát zaplnila sál KZ, muzikál měl úspěch

Zlatou tečkou oslav 40. výročí valašskomeziříčské Základní školy Žerotínova byl muzikál „Ať žijí…“. Představení nastudovalo školní divadlo Žert pod vedením režisérky Petry Plánkové a Žertík pod vedením paní učitelky Ati Palátové. Aplaus zaplněného velkého sálu KZ si žáci, učitelé, ředitel školy a další účinkující v muzikálu užili 4. – 5. října hned třikrát za sebou.

Základní škola Žerotínova tak velkolepě zakončila oslavy svého založení, které začaly bohatým týdenním programem již koncem září. „Poděkování a potlesk patří všem, kteří se na muzikálu podíleli. Tleskali nám starosta města, přátelé školy, spolužáci i desítky rodičů. Myslím, že došlo i ke chvilkám upřímného dojetí nad společně vydařeným dílem,“ radoval se ředitel školy Milan Knápek, který sám hrál jednu z hlavních rolí muzikálu. Působivé byly hromadné pěvecké scény malých herců, které dokresloval povedený výkon školního pěveckého sboru. „Byla to skvělá týmová práce, těžko si představit radostnější společnou oslavu kulatého výročí. Cením si také zájmu vedení města, či ředitelů dalších meziříčských základních škol. Představení si užil také můj předchůdce v ředitelském křesle Milan Kardoš,“ prozradil ředitel školy Milan Knápek.

O kvalitě nastudovaného muzikálu svědčí také zájem kulturního zařízení. Ředitel školy obdržel pozvání na prestižní soutěžní přehlídku amatérských divadel, která se tradičně koná na jaře v meziříčském zámku Žerotínů. „Tři představení ve dvou dnech pro nás byla náročným, ale krásným zážitkem. Věřím, že si ho společně na divadelních prknech meziříčského zámku zopakujeme,“ uzavřel ředitel školy Milan Knápek.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial