Domů » Aktuality » Žerotínka uspěla v uměleckém přednesu

Žerotínka uspěla v uměleckém přednesu

Dalšího výrazného úspěchu dosáhla ZŠ Žerotínova v přehlídce uměleckého přednesu Chrám i tvrz ve Vsetíně. Soutěž se konala začátkem dubna a na medailových pozicích se ve svých kategoriích v konkurenci škol z celého okresu umístilo celkem 6 žáků. Na vítězství dosáhla Karin Hubová v kategorii  1. – 3. tříd. Žerotínka se navíc neztratila ani v krajském kole recitační soutěže v Uherském Hradišti, kde škola získala 2 čestná uznání díky výborné recitaci Amálie Kamlarové a Adély Suchánkové.

Na prestižní soutěže v  uměleckému přednesu připravovala žáky zkušená kantorka Jana Kršková. „Gratuluji všem, kteří věnovali svůj čas a píli  dlouhodobé přípravě, tu jsme skvěle zúročili a prosadili se v okrese a v kraji,“ uvedla Jana Kršková. Mezi medailisty v přehlídce Chrám i tvrz patří Anna Dřímalová a Barbora Vičanová, Sofie Žitníková a Tomáš Krist za první stupeň a Zuzana Nejezchlebová za druhý stupeň. Mezi staršími žáky získala čestné uznání Anna Hrachovcová.

 

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial