Domů » Aktuality » CO NÁM ASI PŘINESE

CO NÁM ASI PŘINESE

Vážení rodiče, máme tu nový rok a s ním další omezení pro oblast školství. Věřím, že to společnými silami určitě opět zvládneme, bohužel bez Vaší pomoci to nepůjde. V dalších textech Vám posílám provoz školní jídelny, informace pro organizaci výuky pro žáky 1. a 2. ročníků a informace z MŠMT. Prosím, abyste sledovali webové stránky školy a aplikaci Bakaláři. Občas prosím zkontrolujte, zda se Vaše děti účastní online výuky a zda si plní úkoly pro samostudium. Mnozí se sice připojí, pak si vypnou kameru a dělají věci, které nesouvisí s výukou. My sice můžeme nabídnout tuto formu vzdělávání, ale je zodpovědnosti každého žáka, zda si z ní vezme, co má. Plnit úkoly za své děti také není ta správná cesta. Do nového roku bych Vám všem chtěl popřát hodně fyzických a psychických sil do dalších dnů, zdraví a štěstí, optimismus a lásku. Milan Knápek, ředitel školy

Informace z MŠMT

Omezený provoz školy

Stravování žáků

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial