Domů » Aktuality » Čtení v Seniorparku

Čtení v Seniorparku

Žáci z dramatického kroužku Žertík po dvou letech mohli přijít navštívit babičky a dědečky do Seniorparku ve Valašském Meziříčí, aby zpestřili jejich den. Připravili si čtení z knihy Veselosti nikdy dosti, která představuje lidové vypravěčství nejenom z Valašska a Hané. Čtení bylo prokládáno kvízem nářečních slov, méně známých a neobvyklých výrazů.  Tímto žáci chtěli posluchače pobavit, rozesmát a potěšit. Naši milí senioři také zavzpomínali, jak prožívali velikonoční svátky  v době svého mládí. Společně jsme se rozloučili písničkou a odešli navzájem obohaceni o radostné chvíle.

Vychovatelka Vlasta Palátová

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial