Domů » Aktuality » Další uvolňování

Další uvolňování

Blíží se sice konec školního roku, ale MŠMT se rozhodlo, že od 8. června mohou do školy nastoupit i žáci II. stupně. My s tím samozřejmě nemáme problém a na žáky se těšíme. Odmítáme však být pouze hlídací službou či debatním kroužkem pro příchozí žáky.

Po společné poradě jsme se domluvili, že vytvoříme šest skupin, které se budou střídat podle daného rozpisu. Tyto skupiny se budou v době od 8,30 do 12,15 hodin setkávat při hodinách matematiky, českého a anglického jazyka. Některé hodiny pak budou věnovány kontrole úkolů, které byly žákům zadány v průběhu distančního vzdělávání i z jiných předmětů (chemie, fyzika, přírodopis …).

Využívání této možnosti bychom vřele doporučili především žákům, kteří se minimálně nebo vůbec nezúčastňovali distančního vzdělávání.

V tisku jste určitě zaznamenali, že by při hodnocení měli být vyučující vstřícní a měli by trochu „přivřít oči“. Nevidíme však důvod ke shovívavosti u žáků, kteří se po celou dobu od 11. 3. 2020 vůbec neobtěžovali kontaktovat třídního učitele, popřípadě vedení školy. Informační kanály fungovaly bez potíží a telefon má každý.

Třídy 6. A, 7. A, 8. A budou do školy chodit vždy v pondělí a ve středu.

Třídy 6. B, 7. B, 8. B budou do školy chodit vždy v úterý a čtvrtek.

Jedná se o období od 8. do 25. 6. 2020. Pro žáky, kteří budou ve škole, je nutné si přihlásit obědy individuálně v kanceláři školní jídelny do pátku 5. 6. 2020 do 10,00 hodin. Platí i všechny hygienické předpisy pro nošení roušek ve společných prostorách. Čestné prohlášení je nutné odevzdat při nástupu do školy. Čestné prohlášení účastníka vzdělávání

Podrobný rozpis začátku výuky, přestávek, oběda a konce výuky dostanete od svých třídních učitelů.

Mgr. Milan Knápek, ředitel školy