Domů » Aktuality » Distanční výuka – stravování

Distanční výuka – stravování

Vážení rodiče,

v pátek jsem Vás mylně informoval o výdeji obědů pro distanční výuku. Informace z MŠMT přišla později. Žáci, kteří jsou doma na distanční výuce, si můžou odebrat oběd za sníženou cenu. Musí si ho však přihlásit /všichni ho mají automaticky odhlášen/ a vyzvednout v době od 10,30 do 11,00 hodin s cizími strávníky. Oběd si můžou sníst ve školní jídelně nebo vzít s sebou  do jídlonosiče. V jiný termín nebudou žáci  do jídelny vpuštěni. Do jídelny se dostanou bočním vchodem od rampy u školní jídelny.

Vyzvednout  oběd může pouze osoba, u které nebyla nařízena karanténa či u ní neexistuje podezření na jakoukoliv infekční chorobu.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial