Domů » Aktuality » KERAMICKÁ DÍLNA U veselého knoflíku

KERAMICKÁ DÍLNA U veselého knoflíku

Vítáme Vás na stránkách naší malé školní keramické dílny, kterou navštěvují žáčci 1.-3.třídy naší ZŠ. Jsme rozděleni do dvou skupin a setkáváme se každou středu. Učíme se základům práce s hlínou, různé možnosti dekorování, výrobou vlastních razítek, šablon…. Zajímá nás keramika od historie až po současnost. Určitě nás čeká spousta práce, která bude jako každoročně zakončená výstavou v prostorách školy.

A co je hlavní, velmi nás to bavíJ

Letošní rok jsme zahájili zasláním výrobků žáků z minulých ročníků do výtvarné mezinárodní soutěže Dunajský umělec 2021 (Danauber Art Master 2021), tak nám držte palce, ať uspějeme!!!

Rok 2020/2021

Letošní téma budou kachle, kachličky a výroba vlastních forem. Povedla se nám překrásná výstava v Muzejním a Galerijním centru ve Valašském Meziříčí. Bohužel naší letošní činnost předčasně přerušila pandemie.

Rok 2019/2020

Na zahájení kroužku jsme s dětmi navštívili krásnou výstavu pana Ivana Jakeše OHLÉDNUTÍ.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial