Domů » Aktuality » Lyžařský výcvik na Žerotínce

Lyžařský výcvik na Žerotínce

Ve dnech 27. 2. – 3. 3. probíhal pro žáky 2. stupně lyžařský a snowboardový výcvik. Kurz probíhal formou každodenního dojíždění, kdy žáci 6. a 7. tříd jezdili do Lyžařského střediska u Bambuchů, pro 8. a 9. třídy se centrem dění stal Skiareál Karolinka. Počasí vyšlo skvěle, hlavně díky tomu, že bylo velmi rozmanité, vyzkoušeli si žáci ježdění na všech typech sněhu. Navíc svítilo téměř po celou dobu sluníčko, takže jako bonus se účastníci i opálili. Celou dobu panovala dobrá nálada, skvělé sněhové podmínky a radost z nově nabytých dovedností. Tento týden se na svahy vydaly děti z prvního stupně a my už se těšíme na zážitky, které si dovezou. Děkujeme všem zúčastněných za aktivní přístup a přejeme mnoho zábavy na svazích.