Domů » Aktuality » Od října začaly kroužky

Od října začaly kroužky

Těší nás, že byl i letos o kroužky takový zájem. Děti si mohly vybírat z široké nabídky a často nezůstalo jen u jednoho kroužku.

Pro ty, které baví tvoření, je u nás připraven třeba kroužek keramiky. Nezapomínáme ale ani na sportovce, kteří zábavu jistě najdou ve florbalu, tanečním kroužku, sportovních či pohybových hrách. Hudebníci zase mohou rozvíjet svůj talent v pěveckém sboru nebo ve hře na bubny. A samozřejmě jsme rádi přivítali nové tváře i do dramatického kroužku.

Nadšenci do vědy si přijdou na své v kroužku debrujáři, který je určen pro 1. i 2. stupeň. Pro žáky 2. stupně je určena i výtvarná výchova, kde se mohou mimo jiné připravovat na talentové zkoušky středních uměleckých škol.

Děkujeme, že Vás kroužky baví a doufáme, že si odnesete spoustu zážitků, nových zkušeností, znalostí a dovedností.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial