Domů » Aktuality » První letošní úspěchy recitátorských hvězdiček

První letošní úspěchy recitátorských hvězdiček

Ve čtvrtek 8. 3. 2018 proběhlo v prostorách KZ a M klubu ve Valašském Meziříčí okrskové kolo Přehlídky dětských recitátorů, kterou každoročně v tuto dobu vyhlašuje ARTAMA Praha. Organizátorem soutěže je Středisko volného času Rožnov p.R.

První vystoupení všech našich zúčastněných recitátorů bylo velmi pěkné. Přineslo i první úspěchy, totiž postup do okresního kola, které se bude konat v úterý 20.3.2018 v Rožnově p.R.

Z 1. kategorie (žáci 2. a 3. tříd) se umístila na krásném 2. místě Adéla Suchánková z 3. A.

Ve 2. kategorii (žáci 4. a 5. tříd) obsadila 3. místo Zuzana Nejezchlebová z 5.A.

A ve 3. kategorii (žáci 6. a 7. tříd) získala nejlepší ocenění, tedy 1. místo žákyně  6. B Vendula Kamlarová.

Tyto recitátorské hvězdičky postupují tedy do okresního kola soutěže.

Velký dík nepatří pouze vítězům, ale všem 10 recitátorům, kteří velmi rádi a s chutí pracovali na svých textech už od začátku ledna.

Jsou to :

Matěj Randýsek               1. A

Barbora Kollárová           1. A

Barbora Vičanová            2. A

Adéla Suchánková           3. A

Tomáš Krist                       4. B

Zuzana Nejezchlebová     5. A

Anna Hrachovcová           6. B

Vendula Kamlarová          6. B

Anna Orságová                  8. A

Petr Vajgl                            8. A

No, a postupujícím držme palce v kole okresním.

Jana Kršková