Domů » Aktuality » Úspěch recitátorů z Žerotínky v oblastní soutěži

Úspěch recitátorů z Žerotínky v oblastní soutěži

Dne 9. března se žáci ZŠ Žerotínova zúčastnili oblastního kola Přehlídky dětských recitátorů, kterou pořádalo SVČ Domeček Valašské Meziříčí. Naši školu reprezentovalo celkem 9 žáků, většina z nich se těšila velkému úspěchu. V kategorii nejmenších prvňáčků se na 1. místě umístila Anna Grossmannová, 3. místo v II. kategorii získala Izabela Janušová ze 4. třídy. Úspěch slavily také žákyně  2. stupně – na 4. místě se umístila Izabela Bednářová (6. tř.), která získala čestné uznání poroty, v poslední kategorii se umístily žákyně 9. tříd – Sofie Žitníková na 1. místě a Daniela Blašková na 3. místě. První tři z každé kategorie postupují do okresního kola recitační soutěže, která se bude konat 30. března v Rožnově pod Radhoštěm. Všem reprezentantům děkujeme a postupujícím přejeme mnoho zdaru v následujícím kole.