Domů » Aktuality » Úspěšní mladí spisovatelé

Úspěšní mladí spisovatelé

I letos se naše škola zúčastnila několika literárních soutěží. Už v prosinci byli v čítárně městské knihovny vyhlášeni úspěšní mladí autoři v LITERÁRNÍ SOUTĚŽI MIROSLAVA KABELY. Vendula Ann Thu Leová (7.A) obsadila ve své kategorii krásné 2. místo a odnesla si tak domů měšec s 666 Kč.

Další soutěží, kterou každoročně vyhlašuje Masarykova veřejná knihovna Vsetín, je soutěž   O POKLAD STRÝCA JURÁŠA. Motto pro letošní rok znělo:„Já jsem tvůj člověk – vztah člověka a zvířete.“ Děti mohly dané téma ztvárnit formou prózy, poezie či komiksu. A jak to všechno dopadlo?

Daniel Číhal z 9.B získal 1. místo v kategorii poezie 8. – 9. tříd a Alžběta Manová z 8. A obsadila 3. místo v kategorii próza 8. – 9. tříd.

Vítězům gratulujeme a přejeme spoustu další tvůrčí inspirace!

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial