Domů » Družina » Keramický kroužek

Keramický kroužek

KERAMICKÝ KROUŽEK

vede p.vych. Zuzana Pernická

Keramický kroužek při družině bude v letošním školním roce 2019/2020 probíhat opět ve středu v obvyklém čase od 15.00– 16.30. Opět budou dvě skupiny, každá bude mít dílnu 1 x za 14 dní. Tyto skupiny už jsou naplněné. S dětmi budeme pravidelně taky navštěvovat seniory a s těmi staršími opět Hospic Citadela.

Dále bude otevřena ještě jedna skupina, se kterou se budeme setkávat 1 x za měsíc a můžou se do ní přihlásit děti kdykoli v průběhu roku. Na vyzkoušení. Tato skupina se bude setkávat taky ve středu od 13.00-14.30.

Novinkou tohoto roku budou plánované workshopy na podzim a na jaro, do kterých se můžou přihlásit i maminky a tatínci se svými dětmi. Termíny včas oznámím.

Cena pravidelního kroužku je 400,- kč za celý školní rok. U nepravidelného se platí akorát za materiál 50,- na dílnu. Moc se na všechni těším a věřím, že i tento školní rok bude pro nás alespoň tak úspěšný, jako ten předešlí.

Letošní téma budou kachle, kachličky a výroba vlastních forem.

Rok 2019/2020

Na zahájení kroužku jsme s dětmi navštívili krásnou výstavu pana Ivana Jakeše OHLÉDNUTÍ. Jeho tvorba byla pro dětem velmi blízká a srozumitelná. Odcházeli jsme plní nádherných pocitů a s klidem v duši 🙂

Dne 17.10.2019 proběhla v Muzejním a Galerijním centru komentovaná prohlídka výstavy Ivana Jakeše Ohlédnutí. S vybranými dětmi jsme se této prohlídky zúčastnili. Pan Jakeš více jak hodinu povídal o své tvorbě, námětech a zážitcích, odpovídal na dotazy návštěvníků a co je nejkrásnější, přislíbil návštěvu v naší školní dílně. Moc se na něho s dětmi těšíme 🙂

Rok 2018/2019