Domů » Žáci a rodiče » Elektronická žákovská knížka

PŘIHLÁŠENÍ DO ELEKTRONICKÉ ŽÁKOVSKÉ KNÍŽKY

V této aplikaci mají rodiče žáků a žáci naší školy možnost získávat pravidelně informace o průběžné klasifikaci, rozvrhu, suplování a plánovaných akcích. Přihlašovací údaje pro vstup do informačního modulu jsou předávány rodičům na třídních schůzkách. Rodiče, kteří se konzultačního dne nezúčastní si tyto údaje mohou vyzvednout osobně u třídních učitelů.

Přehled všech funkcí informačního modulu:

• Osobní údaje žáka – dle výběru, rodiče mohou nejen kontrolovat, zda škola eviduje správné údaje (telefony, adresy
  • Pololetní klasifikace – kompletní pololetní klasifikace ve všech ročnících od počátku studia, přehled zameškaných hodin atd.
  • Průběžná klasifikace – přehled všech průběžně zadaných známek – lze volit, zda zobrazovat i témata, váhy známek, poznámky, průměr apod.
  • Výchovná opatření – přehled třídních důtek, pochval atd. za aktuální pololetí, nebo za celé studium.
  • Absence – zobrazí přehled všech zameškaných, omluvených, neomluvených hodin žáka
  • Rozvrh – tabulka rozvrhu, a to buď stálý rozvrh, nebo aktuální rozvrh
  • Vyučované předměty – seznam předmětů s učiteli, kteří daný předmět žáka vyučují.
  • Komunikační systém školy – modul pro komunikaci mezi ředitelstvím, učiteli, rodiči, případně žáky.

Aplikace pro mobilní zařízení s OS Android

Aplikace pro mobilní zařízení s Windows 10 Mobile

Aplikace pro mobilní zařízení s iOS