Domů » Jídelna » JÍDELNÍČEK ONLINE

JÍDELNÍČEK ONLINE

JÍDELNÍČEK ONLINE – přihlášení

• jídelníček je přístupný na internetu, je zde možné po přihlášení obědy odhlašovat, přihlašovat nebo měnit
  • přihlašovací údaje uživatelům byly rozdány, případně jsou k dispozici  v kanceláři vedoucí školní jídelny
  • v případě ztráty přihlašovacích údajů, lze nové vyzvednout u vedoucí školní jídelny
  • ovládání je jednoduché, manuál a návod naleznete po přihlášení v sekci NÁPOVĚDA
  • obědy lze odhlašovat, přihlašovat nebo měnit jako doposud telefonicky, osobně v kanceláři školní jídelny, nebo pomocí čipu a terminálu před vchodem do jídelny
  • objednávky a změny obědů lze provádět maximálně den předem do 12,00 hodin

Výdej obědů pro cizí strávníky a děti/jen 1 den nemoci do jídlonosiče/ pouze od 10,30 – 11,00 hod. Vstup do jídelny – boční vchod od rampy.

Jídelníček ke stažení:

Změna jídelníčku

V úterý 23.1.2024 bude z důvodu nemoci upraven jídelníček. Místo domácích buchet s džemem bude krupicová kaše. Druhé jídlo bude beze změny. Děkujeme za pochopení.

Upozornění školní jídelny!

V úterý 12.12.2023 bude změna jídelníčku. Místo lososového karbenátku bude ryba MAHI-MAHI. Děkujeme za pochopení. Vedoucí školní jídelny.

Upozornění školní jídelny !

V úterý 30.5.2023 ve školní jídelně nepoteče teplá voda. Z tohoto důvodu je upravený jídelníček a bude se vařit pouze jedno jídlo. Děkujeme za pochopení.