Domů » Aktuality » Děti ze Žerotínky navštívily Domov pro seniory

Děti ze Žerotínky navštívily Domov pro seniory

V rámci literárně-hudebního setkání ve středu 19. října zavítaly děti z 1. stupně do Domova pro seniory VM. Na úvod jsme my i senioři zavzpomínali na dětská léta. Připomněly nám je děti, které přednesly úryvky z knihy Po strništi bos od Zdeňka Svěráka, kde se právě vzpomíná na dětství. Následovaly hádanky z knihy Kytice vydané v roce 1929 a hudební pasáž. Děti si připravily skladby a písničky, které se jim samotným líbí. Zazněly známé skladby na violoncello, kytaru, housle a klávesy. Milé setkání jsme završili lidovými písničkami, které jsme si společně zazpívali.

Společný čas jsme si všichni společně užili, a dokonce byly děti odměněny sladkým překvapením. Mimo to dostaly také ručně vyrobené náramky, které si pro ně připravila jedna z babiček.

Děkujeme za skvělý zážitek a budeme se těšit na další setkání.

   

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial