Domů » Aktuality » Krajské kolo ve volejbale

Krajské kolo ve volejbale

Žáci naší školy v krajském kole ve volejbale skončili na krásném 3. místě 🥉. Soutěž proběhla v Bojkovicích 9. 5. 2024. Tým tvořili Jakub Hadaš, Šimon Hrabovský, Ladislav Mikl, Lukáš Malý, Kryštof Plesník, Nikola Kovář, Marek Březovják, Michal Oláh a Vojta Střítezský. Nedílnou součástí našeho týmu byli i fanoušci, kteří jeli naše hráče podpořit a vytvořili nádhernou atmosféru. Dále s námi jelo i družstvo starších žákyň ze ZŠ Šafaříkova, které vybojovalo první místo 🥇. Všem hráčům a hráčkám gratulujeme a děkujeme fanouškům za obrovskou podporu.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial