Domů » Aktuality » Nové pravidla při testování žáků

Nové pravidla při testování žáků

Vážení rodiče,

od pondělí 31. 1. 2022 platí opět nové změny při testování a karanténách. Níže uvádím onu změnu:

Nově mají výjimku z testování všechny osoby, které prodělaly laboratorně potvrzené onemocnění covid19, uplynula u nich doba nařízené izolace a od pozitivního RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2, na jehož základě byla nařízena izolace, neuplynulo více než 30 dnů.

Je to jistá úleva pro Vás, Vaše děti, ale i pro nás.

Aby toto ustanovení mohlo platit, musíme mít tuto skutečnost ověřenu. Proto Vás prosíme, abyste buď ofotili dětem do jejich mobilních telefonů certifikát o prodělaném pozitivním testu PCR, nebo tento certifikát v písemné formě poskytli k nahlédnutí škole.

Pokud nebude certifikát nijak doložen, bude se Vaše dítě i nadále testovat s ostatními.

Děkujeme Vám za ochotu a spolupráci. Doufám, že se začíná blýskat na lepší časy a že se brzy vrátíme k normálu.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial