Domů » Aktuality » Oblastní soutěž Mladých zdravotníků, pořádána ČČK Vsetín

Oblastní soutěž Mladých zdravotníků, pořádána ČČK Vsetín

Ve čtvrtek 11. 5. 2023 se žákyně třídy 5. B – Ema Mikulcová, Iveta Pittnerová, Elen Neuwirthová, Eliška Pavlicová a Markéta Částečková zúčastnily oblastní soutěže Mladých zdravotníků ve Vsetíně. Celá soutěž je zaměřená na poskytování první pomoci mladými zdravotníky. Děvčata soutěžila v rámci družstva, společně procházela jednotlivá stanoviště, ošetřovala různá zranění, resuscitovala, obvazovala, transportovala a velmi pěkně spolupracovala. V závěrečném součtu bodů se jim podařilo zvítězit, za což jim patří velký dík. Díky tomuto vítězství postupují do krajského kola soutěže, která se uskuteční 26. 5. ve Zlíně.

 

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial