Domů » Aktuality » Přehlídka dětských recitátorů

Přehlídka dětských recitátorů

V pondělí 12. února se v KZ Valašské Meziříčí konala Přehlídka dětských recitátorů, na níž naši školu reprezentovalo 8 recitátorek. Dočkali jsme se i úspěchů, a to konkrétně ve 2. kategorii žáků 4. a 5. tříd, kde se na 4. místě s čestným uznáním umístila Izabela Janušová z 5.A. Nejúspěšnější byla 0. kategorie – prvňáčků. 4. místo obsadila Evelin Dostalová z 1.A a výherkyní na 1. místě je Amálie Vašková z 1.B, která naši školu pojede reprezentovat do okresního kola v Rožnově pod Radhoštěm. Všem reprezentantům děkujeme a Amálce držíme palce.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial