Domů » Aktuality » Slavnostní otevření školního hřiště

Slavnostní otevření školního hřiště

V pondělí 6. května 2024 jsme slavnostně otevřeli naše nové sportovní hřiště. U této příležitosti proběhly zápasy ve fotbalu, basketbalu a volejbalu, kterého se navíc zúčastnili i naší loňští deváťáci. Každý zápas byl zahájen slavnostním výkopem a sportovci byli po celou dobu podporováni svými spolužáky a kamarády. Na závěr chceme poděkovat všem pedagogům a žákům (i těm bývalým) za přípravu a organizaci tohoto dne. Také bychom chtěli poděkovat všem těm, kdo se podíleli na schválení a realizaci tohoto sportovního areálu.
 
 
Video ze slavnostního otevření nového hřiště
 
 
Reportáž regionální televize
 
Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial