Domů » Aktuality » Stravování v průběhu distanční výuky

Stravování v průběhu distanční výuky

Vzhledem k tomu, že musíme respektovat zvýšená hygienická nařízení a důsledně oddělit strávníky, kteří si pro obědy chodí k výdejovému okénku a žáky, kteří se budou vzdělávat prezenčně, upravujeme výdej stravy takto:

Prezenční výuka – dle rozvrhu školy

Cizí strávníci: 10,30 – 11,00 hod. (pouze do jídlonosiče)

Distanční výuka: 11,00 – 11,20 hod. (pouze do jídlonosiče)

Vyzvednutí oběda zajistí osoba, které nebyla nařízena karanténa nebo u ní neexistuje podezření na jakoukoliv infekční a respirační  chorobu. Jídlonosiče musí být Vámi řádně vymyty a vydezinfikovány. Prosíme všechny skupiny strávníků, aby tento rozpis dodržovali.

Nutnost dodržovat rozestupy a nosit respirátory!!!!            

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial