Domů » Aktuality » TROCHU JINÉ POLOLETÍ

TROCHU JINÉ POLOLETÍ

V normální době by žáci dnes měli do svých rukou obdržet hodnocení své práce za půl roku formou vysvědčení, popřípadě jeho výpisu. Stane se tak pouze u žáků prvních a druhých ročníků, kteří jako jediní mají prezenční formu vzdělávání.

Ostatní žáci a jejich zákonní zástupci tuto možnost nemají, ale ani oni nepřijdou zkrátka. V aplikaci Bakaláři je pololetní hodnocení zaznamenáno, takže nikdo nemůže říci, že neměl možnost se s hodnocením výsledků seznámit.

Žijeme ve zvláštní době, a proto zcela chápu nervozitu a frustraci rodičů z výsledků vzdělávání, z hodnocení a podobně. Věřte, že nikdo z nás z této situace není nadšený. Jak to tak vypadá, budeme muset v tomto stavu ještě nějakou dobu vydržet a přizpůsobit se mu.

Byl bych rád, kdybychom se všichni trochu zamysleli, otočili se zpět a třeba zauvažovali, co a jak zlepšit. Za nás pedagogy mohu slíbit, že se pokusíme ještě vylepšit komunikaci, žáci by se mohli zamyslet nad tím, jak zefektivnit svůj čas, který mají na plnění úkolů a také by mohli zapracovat na pozornosti při on-line hodinách.

Naštvanost nám určitě nikomu nepomůže. Společnými silami, optimismem a vzájemnou spoluprací tuto nelehkou dobu všichni zvládneme.

Milan Knápek

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial