Domů » Aktuality » Žerotínka slaví další úspěchy recitátorů

Žerotínka slaví další úspěchy recitátorů

V pátek 5. dubna se na Vsetíně konala soutěž v uměleckém přednesu Chrám i tvrz, kde naši školu reprezentovalo celkem 9 recitátorů a velmi se jim dařilo. V 1. kategorii 1.-3. tříd se nám podařilo obsadit všechny vítězné příčky. 1. místo obsadila Amálie Vašková (1.B), 2. místo obsadil náš jediný recitátor Filip Batla (2.A) a na 3. místě se umístila Valerie Vrátníková (2.B). V 2. kategorii 4.-6. tříd nás reprezentovaly 3 žákyně a na 3. místě se umístila Lída Kollárová (5.A), Markéta Krůpová (6.B) si odnesla čestné uznání a tím i 4. místo. V kategorii nejstarších 7. – 9. tříd jsme měli jedinou reprezentantku Elišku Machalovou (7.B), ale i ta ukázala své kvality a obsadila krásné 2. místo. Za naši školu jsme velmi rádi, jakých recitačních úspěchů se dostává našim žákům a děkujeme jim tímto za reprezentaci a moc gratulujeme.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial