Domů » Aktuality » Žerotínka znovu zaplnila zámecký sál

Žerotínka znovu zaplnila zámecký sál

Aplaus v zaplněném sále sklidili 10. září v sále valašskomeziříčského Kulturního zařízení žáci a kantoři ZŠ Žerotínova. Pro mateřské školy zahráli hned dvakrát originální verzi populárního muzikálu Ať žijí duchové, který nastudovali na loňské oslavy čtyřicátých narozenin školy.

Zájem o jejich divadelní umění nekončí a společně se znovu představí začátkem října na divadelním festivalu v partnerském městě Čadca na Slovensku. Na divadle se podílí dva školní divadelní soubory Žert a Žertík a také školní pěvecký sbor. Představení získalo ocenění na jaře na divadelním festivalu ve valašské Karolince.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial