Domů » Družina » Aktuality

Aktuality

Zde naleznete základní informace o chystaných i proběhlých akcích v ŠD, které jsou seřazeny od „NEJNOVĚJŠÍCH“ po „NEJSTARŠÍ“.

Vrtule

Dne 5.3.2018 půjde III. a V. oddělení na přátelskou návštěvu do VRTULE. Odchod ze školy ve 13.00h, příchod zpět v 15.00h. Vstupné je dobrovolné.

Srdíčkový den

V pátek 2. března proběhne ve školní družině SRDÍČKOVÝ DEN. Děti, oblečte si prosím cokoliv se srdíčky :-). Děkujeme vychovatelky ŠD

Karneval v družině

Vážení rodiče, v měsíci únoru plánujeme uspořádat DĚTSKÝ KARNEVAL v prostorách školy. Prosíme Vás o přispění drobných dárečků do tomboly. Datum karnevalu včas upřesníme. Děkujeme vaše vychovatelky.

Číst více »

Vrtule

V úterý 19.12.2017 navštívíme s družinou centrum Vrtule, kde se koná výstava. Děti které mají zájem jít, ať se nahlásí u své paní vychovatelky. S

Číst více »