Domů » Aktuality » Recitátorky z Žerotínky opět zvítězily

Recitátorky z Žerotínky opět zvítězily

Úspěch zaznamenaly reprezentantky ZŠ Žerotínova v Okresním kole v recitaci závěrem března v Rožnově pod Radhoštěm. Ve svých kategoriích zvítězily a postoupily do krajského kola Amálie Kamlarová a Adéla Suchánková. V nejmladší kategorii získala stříbro Eliška Pavlicová a z bronzové příčky se radovala Zuzana Nejezchlebová. Čestné uznání poroty navíc získala Sofie Žitníková. 

Za úspěchy recitačního týmu ZŠ Žerotínova stojí pečlivá příprava pod vedením zkušené pedagožky Jany Krškové. „Týmu srdečně gratuluji, mám radost, že se pravidelně umísťujeme na předních příčkách, a přeji našim žákyním mnoho úspěchu v krajském kole. Velké poděkování patří také kolegyni Janě Krškové, která se recitaci na naší škole věnuje už léta na skvělé úrovni,“ uvedl ředitel školy Milan Knápek. Krajské kolo recitační soutěže se uskuteční 16. dubna v Uherském Hradišti.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial