Domů » Aktuality » Zápis do I. ročníku

Zápis do I. ročníku

Vážení rodiče!

Při letošním zápise žáků do prvních tříd pro Vás máme připraveno několik novinek.

  1. Ve třídě při zapisování budete pouze Vy, Vaše dítě a učitel, který zápis povede. Cílem takto pojatého zápisu je, aby rodiče získali co nejlepší představu o dovednostech a znalostech dítěte, potřebných pro vstup do první třídy.  Zde Vám také bude doporučeno, na co byste se měli v příštích měsících se svým dítětem zaměřit, co vylepšit. Tato část nebude trvat déle jak 30 minut.
  2. Abychom šetřili Váš čas, spustíme zde ve čtvrtek 28.3.2018 od 12,00 hodin registrační systém, který Vám pomůže vybrat si přesně čas zápisu. Tento systém však v žádném případě nezabezpečuje to, že Vaše dítě bude přednostně přijato do školy. Elektronická registrace také není podmínkou k tomu, abyste se mohli zápisu zúčastnit.

Dále bychom Vás prosili, abyste dodržovali časy objednávek. Nejlépe je přijít o 20 minut dříve, abychom byli schopni vyřídit potřebnou agendu.

Všechny ostatní důležité informace k ZÁPISU naleznete v záložce PŘEDŠKOLÁCI.

Děkujeme za pochopení.

Kolektiv pracovníků školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial