Domů » Aktuality » KRASENSKÝ ZVONEČEK

KRASENSKÝ ZVONEČEK

V KZ Valašské Meziříčí se ve dnech 18.-19. dubna konal již 31. ročník recitační soutěže Krásenský zvoneček, kterého se účastní školy místní a z nejbližšího okolí. Letošní ročník byl opravdu silný a konkurence velká, přesto i my se těšíme z úspěchů.
V kategorii 3.-4. tříd, kde mohou být zařazeni i talentované děti z 2. tříd, nás reprezentovali právě ti nejmladší. Valerie Vrátníková (2.B) okouzlila svým projevem a prožitím příběhu a umístila se na 3. místě. Dalšími reprezentanty této kategorie byli na 5. místě Kristýna Pernická (2.A) a na 10. místě Filip Batla (2.A). Stejného úspěchu jsme dosáhli taktéž o kategorii výše – pro žáky 5.-6. tříd. Na vítězné příčce se na 3. místě umístila Iveta Pittnerová (6.B), 5. místo obsadila Lída Kollárová (5.A) a 10. místo Izabela Janušová (5.A). Ve třetí kategorii 7.-9. tříd nás reprezentovala jediná recitátorka Eliška Machalová (7.B), která se umístila na 6. místě. Děkujeme všem recitátorům za krásnou sezónu plnou úspěchů a za reprezentaci naší školy.