Domů » Aktuality » Premiéra divadelní hry Cyril a Metoděj

Premiéra divadelní hry Cyril a Metoděj

V pondělí 20. 6. a v úterý 21. 6. konečně nastala chvíle, na kterou jsme se všichni těšili – představení divadelní hry Cyril a Metoděj. Představení nacvičovali divadelníci školního divadla Žert ve spolupráci s přátelskou školou z bulharského Sevlieva několik měsíců, a to v rámci projektu Erasmus+.

Na jevišti jsme mohli vidět skvělé herecké výkony, slyšet působivou hudbu, a jako bonus se hra hrála v češtině i bulharštině. Odměnou za dobře odvedenou práci jim byl nejen nadšený potlesk diváků, ale také navázání nových přátelství.

Závěrem tedy nezbývá než všem zúčastněným poděkovat, především Petře Plánkové za scénář, režii a kostýmy, Jardovi Kuželovi za hudbu, všem v publiku za podporu a samozřejmě hercům, kteří odvedli neuvěřitelný výkon. Zároveň také divadelníkům přejeme, aby jim nadšení a chuť do práce vydržely.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial