Domů » Aktuality » Pomozme Hance zvládnout boj s osudem

Pomozme Hance zvládnout boj s osudem

Vánoce jsou časem splněných přání. Bývalá učitelka Hana Volfová má přání jediné – uzdravit se. Po těžkém úrazu je připoutána na vozíček a její léčba je nákladná a náročná. Společně jí můžeme pomoci příspěvkem na elektrický vozíček, který jí umožní zvládat lépe její handicap. Příspěvek můžete zasílat na účet Charity Valašské Meziříčí č. 3694784359/0800. Děkujeme!

Příběh Hanky začal nevinně. Vyhřeznutá ploténka ale natolik vážně poškodila její míchu, že pro ni zůstává chůze zatím jen vysněným přáním. Svůj boj s osudem nevzdává a věří v uzdravení. Život ale nepočká a Hana se statečně pere s nepřízní osudu. Právě elektrický vozíček ji pomůže zvládat lépe následky úrazu, který ji vyřadil nečekaně z aktivního života zapálené a oblíbené učitelky Základní školy Žerotínova ve Valašském Meziříčí. „Děkujeme všem, kteří se rozhodnou naší bývalé kolegyni pomoci. Jsme myšlenkami nejen v čase Vánoc s ní a přejeme jí brzké uzdravení,“ uvedl ředitel školy Milan Knápek.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial