Domů » Aktuality » Začaly prázdniny!

Začaly prázdniny!

Toto zvolání vyvolá zřejmě u mnoha kritiků našeho školství rozpaky a zlost, že přece se tři měsíce nedělo a už mají žáci zase volno.

Já osobně říkám konečně.

Je potřeby, abychom všichni nabrali hodně sil do příštího školního roku. Určitě budeme muset všichni zabrat, protože se bude hodně opakovat a docvičovat učivo z toho letošního roku. Náročné to bude především pro Vaše děti, naše žáky, kteří budou zapřaženi již od prvních dní nového školního roku. Pro Vás rodiče to bude chtít hodně trpělivosti a spolupráce se školou. Věřte, že ani učitelé nebudou zahálet. Některé kolegyně a kolegové již teď přemýšlejí o tom, jak nejlépe postavit tematické plány z jednotlivých předmětů pro nový školní rok.

V těchto dnech byste naši školu asi nepoznali. Lépe řečeno její vnitřní prostory. Došlo totiž na tolik očekávanou rekonstrukci elektro rozvodů, vodovodního řadu, podhledů a instalaci šatních skříněk. Zatím se jen bourá, takže první dny prázdnin se ze školy do pozdních odpoledních hodin ozývá zvuk rozbrušovaček, bouracích kladiv, všude prach a zápach řezaného železa.

Nicméně nový školní rok Vás všechny přivítá nový interiér spodního patra, vymalovaná tělocvična a tolik očekávané šatní skříňky.

Chtěl bych všem moc poděkovat za spolupráci v uplynulém školním roce, popřát hodně prostoru na relaxaci a pěkné léto.

Milan Knápek, ředitel školy