Domů » Aktuality » DALŠÍ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

DALŠÍ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ

Vážení rodiče, došlo k tomu, čeho jsme se nejvíce obávali a to k plošnému uzavření všech základních škol.

Je to sice bolestivé, ale musíme tuto situaci spolu s vámi zvládnout. Vaše děti dostanou zadány úkoly a podrobnější informace od svých vyučujících. Další úkoly se budou předávat přes aplikaci Bakaláři, kde je jistě naleznete i Vy. Určitě si vyučující z vyšších ročníků domluví i nějaké on-line schůzky přes aplikaci MS Teams.

DO 1. 11. 2020 NEBUDE FUNGOVAT ANI ŠKOLNÍ STRAVOVÁNÍ, ANI ŠKOLNÍ DRUŽINA.

Potvrzení na ošetřování dítěte se určitě bude vydávat, zatím nemáme podrobnější informace. Jakmile k nám doputují, budeme Vás o tom neprodleně informovat.

Jen připomínám, že distanční způsob výuky je od září tohoto roku jednou z možností plnění povinné školní docházky. Jednotliví učitelé budou zadané úkoly kontrolovat a zajisté podají Vašim dětem i zpětnou vazbu.

Věřím, že komunikace mezi Vámi, vyučujícími a žáky, bude fungovat ještě lépe, než tomu bylo na jaře tohoto roku. Doufám také, že uzavření škol, alespoň co se týká prvního stupně, bude skutečně jen do začátku listopadu.

Pevné nervy, hodně optimismu a hodně sil v této nelehké situaci.

USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 12.10.2020

Milan Knápek

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial