Domů » Aktuality » Družina má zase svoji online nástěnku

Družina má zase svoji online nástěnku

Myslely jsme, že už nikdy nebude třeba online nástěnka a budeme moci být s Vašimi dětmi osobně. Víme, že děti budou mít hodně práce se školou, ale kdyby jim přece jen chvilka času zbyla, mohou se podívat na nástěnku. Inspirovat se, napsat všem vzkaz, vložit fotku, zajímavý odkaz,…. podívejte se tedy sem https://padlet.com/druzina/vmtto4swdahu5x8d?fbclid=IwAR1gDQqQsdLoikZVtnwUWE4HpbsB7b75_nqorpwCfzq7AyQzv7fNXD3leCc v pravém dolním rohu je znaménko +, na to stačí kliknou, objeví se prázdný rámeček, který můžete naplnit čímkoli. Pro vložená stačí jen kliknou kamkoli na nástěnku.

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial