Domů » Aktuality » JE PO VELIKONOCÍCH

JE PO VELIKONOCÍCH

Svátky jara jsou za námi a pevně věřím, že jste je prožili v relativní pohodě, jak jen to tento stav dovoluje. Energie načerpaná ze sluníčka by nám všem mohla pomoci do dalších náročných dní.

Zdá se, že se pomalu na konci tunelu objevuje slabé světélko, i když se Vám přiznám, že informaci o otevření škol jen pro první stupeň a ještě dobrovolně, přijímám s velkými rozpaky. Budou existovat nějaká pravidla, která budeme muset naplnit, ale zatím vůbec nikdo nic neví.

Školy sice mají právní subjektivitu a já jako ředitel se zodpovědnosti nijak nezříkám, ale mám příliš málo informací k tomu, abych mohl relevantně rozhodnout o opatřeních, která budou muset být plněna při otevření školy pro část žáků. Věřím, že s personálním zabezpečením by neměly být větší komplikace. Bude pak na zvážení, zda Vy, jako zákonní zástupci, své děti do školy pošlete nebo zda budete i nadále preferovat distanční vzdělávání. Tato forma vzdělávání by měla přetrvávat až do konce školního roku.

V tuto chvíli Vám jistě nabíhá spousta otázek, které bohužel zatím ještě nemají konkrétní odpovědi. Určitě Vás všechny budeme informovat o dalším postupu a možnostech vzdělávání Vašich dětí.

Chtěl bych touto cestou poděkovat všem pedagogickým pracovníkům, kteří přípravě výukových materiálů věnují daleko větší časový úsek než při běžné výuce. Chtěl bych také poděkovat i Vám rodičům, kteří jste se dostali do situací, ve kterých nejste zrovna kovaní. Děkuji všem zúčastněným za komunikaci, která je v této situaci velmi důležitá, a doufám, že komunikace mezi učiteli, žáky, rodiči a vedením školy bude fungovat i po skončení této situace.

Pěkné dny.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial