Domů » Aktuality » PRVNÍ MĚSÍC OD UZAVŘENÍ ŠKOL

PRVNÍ MĚSÍC OD UZAVŘENÍ ŠKOL

Čas je skutečně relativní. Někomu se zdá, že je to už věčnost, někomu to přijde tak, že se školy uzavřely teprve nedávno. Záleží jen na úhlu pohledu.

Měsíc je skutečně dost dlouhá doba na to, abychom se mohli ohlédnout a zhodnotit tok událostí. Kdybych mohl, tak všem rodičům podám ruku, kdybych nosil pokrývku hlavy, tak ji v úctě před Vámi smeknu, kdyby to nebylo neslušné, tak bych Vás kamarádsky poplácal po ramenou. Nejen Vás, ale i všechny mé kolegyně a kolegy, kteří si také určitě zaslouží respekt. Takové jsou mé pocity, když se dívám na uplynulý měsíc.

V této chvíli bych chtěl být optimista a říct, že snad už na konci tunelu vidím nepatrné světélko. Je možná ještě daleko, ale určitě tam je. Čeká nás všechny však ještě mnoho pilné práce a musíme počítat s tím, že ještě více práce nás čeká, až se otevřou školy.

Pokud máte nějaké problémy s výukou, popřípadě podněty k jejímu zkvalitnění, nebojte se napsat či zavolat. Určitě se všem ozvu.

Do dalších dní bych Vám chtěl popřát hodně prosluněných dní a krásné Velikonoce. A kdyby náhodou sluníčko zašlo, věřte, že se znovu objeví a opět nás všechny zahřeje na duši.

Milan Knápek, ředitel školy

Logo ZŠ Žerotínova

ZŠ Žerotínova

Žerotínova 376
757 01 Valašské Meziříčí

Tel.: +420 571 611 199
Email: zszerotinova@zszerotinova.cz

Kde nás najdete
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial